Kompaktní tepelná čerpadla

Jedná se o kompaktní zařízení (podle potřeb zákazníka dostupné také ve verzi split), které je instalováno ve venkovním prostředí a na otopnou soustavu je napojeno teplovodním potrubím. Tomu je přizpůsobena jeho konstrukce s nadčasovým designem, aby dlouhodobě odolala nežádoucím vlivům venkovního prostředí.

Vlastní kompresorová část je dokonale akusticky a tepelně izolována pro zajištění bezproblémového chodu zařízení a jeho dlouhé životnosti. Z hlediska topné soustavy je kompaktní tepelné čerpadlo vhodné jak pro radiátory ve stávajících objektech, tak pro podlahové nebo stěnové vytápění v novostavbách, a to díky maximální výstupní teplotě 55°C.

Řídicí rozvaděč se umísťuje dovnitř objektu a je propojen s venkovní jednotkou kabelovým svazkem. Rozvaděč zajišťuje silové spínání záložního zdroje tepla, oběhových čerpadel a jednotlivých regulačních prvků. Komunikace uživatele s řídicím systémem tepelného čerpadla probíhá přes ovládací panel umístěný na přední straně řídicího rozvaděče. Nastavení jednotlivých parametrů tepelného čerpadla je velmi snadné a přehledné díky dotykovému displeji umístěnému na ovládacím panelu.

Technické parametry : http://www.nordline.cz/produkt/nordline-n8a/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *