Akce tepelné čerpadlo

Cena: 51 999,- Kč bez DPH

Firma Novoklima vám přináší akci na kvalitní tepelné čerpadlo od firmy Nordline. Nenechte si ujít zajímavou cenovou nabídku!!  Pozn. Po montáži ihned teplá voda.

Základní informace:

NORDline WWBC-9.5H-B/P New model (R410a) Energetická třída A+ Tepelné čerpadlo, jednoduchý ekologický systém, který dokáže vužívat nízkopotencionální teplotu venkovního prostředí. Nominální výkon 9,5 kW( 32400 BTU/h ), napájení 220 V, příkon 2,5 kW, provozní proud 12A, typ kompresoru Toshiba – rotary, chladící médium R 410a, množství chladiva 1,3 kg, příruba topné vody 1 G”, hlučnost TČ 53,36 dB, příkon ventilátoru 50 W, min. pracovní teplota -25°C, max.výstupní teplota 60°C, rozměry V x H x Š v mm: 690 x 1115 x 470, hmotnost 88 kg, elektronická regulace LCD. Elektrický předehřev kompresoru. Výrobek musí být pro dodržení záručních podmínek instalován proškolenou montážní firmou. Výrobek obsahuje fluorované skleníkové plyny.

Uvedená cena je pouze za tepelné čerpadlo. Konečná cena se odvíjí od délky propojovacího potrubí a použitého materiálu (oběhové čerpadlo, ventily, napojení na stávající rozvod topení).

Akční ceny kompletní montáže

Cena 19.999,- bez DPH

Jsme výhradním dodavatelem  klimatizací značky Vivax pro severočeský region a dovolujeme si Vám nabídnout zaváděcí ceny v podobě kompletní montáže.
V ceně je zahrnuta montáž vnitřní jednotky 2,6kw, montáž venkovní jednotky do 3m výšky, propojovací měděné potrubí včetně komunikačního kabelu do vzdálenosti 5m bez lišty, konzole vnější jednotky, 1 x průraz zdivem do tloušťky 60cm, odvod kondenzátu samospádem k venkovní jednotce, napájení ze zásuvky 230V  do vzdálenosti 2,5m od vnitřní jednotky, doprava do 10km od Ústí nad Labem zdarma.
Samozřejmostí je záruka 36 měsíců při dodržení pravidelného servisního cyklu.(minimálně 1x ročně).

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně zákona č. 89/2017 je nutné zajistit montáž certifikovanou osobou nebo oprávněnou firmou. Smlouvu o provedení práce je nutné předložit prodejci před dodáním dělené klimatizace.

O značce VIVAX

Klimatizační jednotky VIVAX se vyznačují vysokou kvalitou a výkonem. Jejich špičkový design vyhoví jakémukoliv prostoru a použití nejmodernějších technologií umožňuje využití pokročilých funkcí, které snižují spotřebu energie, nabízí vysoký komfort uživatelům a chrání životní prostředí.

Jednotky VIVAX mají extrémně tichý provoz a díky speciálním BIO filtrům zajistí příjemné a zdravé ovzduší také alergikům a malým dětem. Klimatizační jednotky VIVAX používají nejnovější invertorovou technologii a díky nízké spotřebě jsou vhodné nejen pro chlazení, ale umožňují využití jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch pro vytápění. Jednotky lze pohodlně ovládat pomocí chytrých telefonů a to i ve chvílích, kdy jste mimo domov. VIVAX nabízí širokou škálu klimatizačních jednotek a to jak v mono-split verzi, tak pro multi-splitové systémy (nástěnné, kanálové, kazetové, mobilní).