Jsme specialisté na klimatizace, solární systémy, tepelná čerpadla a vzduchotechniku .

Firma Vectorbau s.r.o. je ústecká firma která vznikla spojením dvou subjektů :

Novoklima a Povrchová úprava.

Více jak deset let se zaměřujeme na dodávku spolehlivých moderních klimatizačních a tepelných technologii do běžných českých domácností. Instalujeme klimatizační jednotky a tepelná čerpadla do rodinných domů, panelových bytů a průmyslových objektů. Díky zkušenostem jsme schopni nabídnout širokou paletu řešení od známých značek až po osvědčené neznačkové výrobky za výhodné ceny.

Mezi naše hlavní partnery patří

Toshiba , Haier , Daikin , Vivax , Nordline.

Zajišťujeme

Montáž a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, topení, elektroinstalace, vodoinstalace. Dále dodávky těchto zařízení včetně montáže prakticky na klíč. Samozřejmě vám vypracujeme kalkulaci a návrhy technických řešení.

Poskytujeme servis těchto zařízení
  • klimatizace
  • tepelná čerpadla
  • elektrické kotle
  • bojlery
  • odsavače par

telefon 725 475 604

Pracovní doba

Pondělí- Pátek: 8:00-17:00

Sobota: Po předchozí dohodě

Vzorová montáž

Vzorovou montáž kompaktního tepelného čerpadla s taktovací nádrží a podlahovým topením si můžete na fotografiích. Zájemci si vše mohou prohlédnout osobně v reálu po domluvě na tel. č.  725 475 604.

Naše školení

Každý rok se zúčastňujeme skoleni na montáž klimatizací a školení pro práci pod el. napětím, naši technici vlastni certifikát pro práci s F – plyny, vyhlášku 50 pro el. zařízeni, skoleni pro práce ve výškách

Klimatizace v létě i v zimě

Málokdo ví, že systém klimatizace je navržen tak, aby mohl pro naše zákazníky fungovat po celý rok. V létě chladí, v zimě hřeje…Pokud se rozhodnete pro pořízení klimatizační jednotky, mějte na paměti, že se nejedná pouze o její zakoupení, ale neméně důležitá je i její instalace a následný servis. Firma Novoklima Ústí nad Labem vám umí zajistit všechny tři tyto služby a to po celou dobu životnosti vaší klimatizace.

Vzduchotechnika

Význam kvalitní vzduchotechniky tkví především v tom, že dokáže účinně měnit použitý vzduch za nový (čistší a kvalitnější) a ještě přitom ve spolupráci s tepelným čerpadlem vyrábí teplo. Kvalitní vzduchotechnika by měla být součástí všech moderních budov, ať již soukromých nebo komerčních.

Tepelná čerpadla

V dnešní době jsou tepelná čerpadla velmi moderním systémem vytápění budov, který využívá tzv. rekuperaci. Tepelná čerpadla dokáží velmi výrazně snížit spotřebu energie potřebné k vytápění budov a tím šetří vaši peněženku i životní prostředí. V současné době existuje několik typů tepelných čerpadel a ústecká firma Novoklima vám umí dodat a namontovat jakýkoliv z nich.

Solární systémy

Střechy domů, zdi i jiné volné plochy jsou v posledních letech hojně využívány pro instalaci solárních systémů. Solární systémy namontované firmou Novoklima Ústí nad Labem se vyznačují především kvalitní instalací a tedy téměř bezporuchovým chodem. Nejen v Ústí nad Labem tyto solární systémy montujeme na rodinné domy, kancelářské budovy i komerční objekty. Velmi často se stává, že po instalaci námi dodaných solárních systémů si od nás zákazníci vyžádají ještě další služby v podobě návrhu a instalace klimatizačních jednotek či vzduchotechniky.

Montáže klimatizací po celé České republice

Firma Novoklima nepůsobí pouze v severních Čechách, ale díky kvalitním referencím montuje solární systémy, tepelná čerpadla, klimatizace i vzduchotechniku jak v Ústí nad Labem či v Praze, tak i po celé České republice.