Nabízíme klimatizace LG od 23.990 Kč

Od 01.12.2020  Vám nově nabízíme klimatizace značky LG.

V základní řadě nabízíme klimatizace Single split , Multi split a Tepelná čerpadla.

Krátce o LG:

Klimatizace LG jsou technologií patřící mezi nejdokonalejší a nejvíce prodávané ve světovém měřítku a na toto místo je řadí vysoká technická vyspělost, výborné výkonové parametry, energetická nenáročnost, spolehlivost, designová dokonalost a velmi dobrá dostupnost náhradních dílů.

Moderní klimatizace nyní využitelná během celého roku. Princip tepelného čerpadla, které klimatizace LG používají, umožňuje nejen efektivní chlazení během letních dnů, ale i výhodné vytápění v přechodném a zimním období a to i za velmi nízkých venkovních teplot.

Ekonomičnost těchto zařízení je vyjádřena koeficienty energetické účinnosti COP (coefficient of Performance) – pro vytápění a EER (Energy Efficiency Rating) – pro chlazení.

Stanoví poměr mezi užitnou a dodanou energií. Klimatizace LG se vyznačují výbornými hodnotami docíleným používáním inovativních řešení, mezi které v oblasti energetických úspor a vysokých hodnot výkonu patří vlastní DC invertorový systém, úpravou geometrie lopatek ventilátoru dosahují zas jedny z nejlepších parametrů hladiny hluku.

Více info o technologii i o cenách na telefonu 725 475 604.

METEOSTANICE ZDARMA !!!