Rozšíření nabídky

Dovolujeme si Vás informovat o rozšíření nabídky montáží klimatizací : nově jsme přidali k osvědčeným značkám  Toshiba , Daikin a Haier ,značku Nordline.

Klimatizace – Tepelná čerpadla

 

Tepelná čerpadla a klimatizace značky NORDline,
jsou montována u předních čínských výrobců. U tohoto zařízení patří dneska k tomu nejlepšímu, co v poměru cena/kvalita český trh nabízí. Naši technici Vás navštíví a nabídnou nejoptimálnější způsob klimatizace, vytápění a ohřevu TUV vašich firem a domácností. Provedou montáž (primárního okruhu), zajistí spolehlivý chod a případnou rychlou opravu po celém území České republiky

Jednotky využívají invertorovou technologii, která spojuje plynulou regulaci výkonu kompresoru a energeticky úsporný provoz. Klasické klimatizace mají jednorychlostní kompresor s daným počtem otáček a proto není možné měnit jejich okamžitý výkon. Aby bylo možné jejich odevzdávaný výkon regulovat, jednoduše cyklicky vypínají a zapínají koprasor.

Klimatizační jednotky s invertorem (digitálním frekvenčním měničem) dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru a tím přispůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám, což vede k zvýšení výkonu a úsporám energie.

METEOSTANICE ZDARMA !!!