Akční ceny v podobě kompletní montáže

Od 18.4.2017 jsme výhradním dodavatelem  klimatizací značky Vivax pro severočeský region a dovolujeme si Vám nabídnout zaváděcí ceny v podobě kompletní montáže a to za cenu:

19.999,- bez DPH

V ceně je zahrnuta montáž vnitřní jednotky 2,6kw, montáž venkovní jednotky do 3m výšky, propojovací měděné potrubí včetně komunikačního kabelu do vzdálenosti 5m bez lišty, konzole vnější jednotky, 1 x průraz zdivem do tloušťky 60cm, odvod kondenzátu samospádem k venkovní jednotce, napájení ze zásuvky 230V  do vzdálenosti 2,5m od vnitřní jednotky, doprava do 10km od Ústí nad Labem zdarma.
Samozřejmostí je záruka 36 měsíců při dodržení pravidelného servisního cyklu.(minimálně 1x ročně).

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně zákona č. 89/2017 je nutné zajistit montáž certifikovanou osobou nebo oprávněnou firmou. Smlouvu o provedení práce je nutné předložit prodejci před dodáním dělené klimatizace.

O značce VIVAX

Klimatizační jednotky VIVAX se vyznačují vysokou kvalitou a výkonem. Jejich špičkový design vyhoví jakémukoliv prostoru a použití nejmodernějších technologií umožňuje využití pokročilých funkcí, které snižují spotřebu energie, nabízí vysoký komfort uživatelům a chrání životní prostředí.

Jednotky VIVAX mají extrémně tichý provoz a díky speciálním BIO filtrům zajistí příjemné a zdravé ovzduší také alergikům a malým dětem. Klimatizační jednotky VIVAX používají nejnovější invertorovou technologii a díky nízké spotřebě jsou vhodné nejen pro chlazení, ale umožňují využití jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch pro vytápění. Jednotky lze pohodlně ovládat pomocí chytrých telefonů a to i ve chvílích, kdy jste mimo domov. VIVAX nabízí širokou škálu klimatizačních jednotek a to jak v mono-split verzi, tak pro multi-splitové systémy (nástěnné, kanálové, kazetové, mobilní).

METEOSTANICE ZDARMA !!!