Dýchejte zdravě doma i v zaměstnání. Stop virům, bakteriím, alergenům………

Čističky vzduchu Haier jsou chytrým řešením pro čistý a zdravý vzduch u Vás doma nebo v kanceláři . Vyznačuje se velmi vysokou účinností čištění s CADR 500 m³/h (Clean Air Delivery Rate). Přesným monitorováním kvality vzduchu a přátelským ovládáním. Vhodné i pro velké místnosti a prostory o ploše až cca 100 m2.

Použití filtru 3v1zajišťuje účinné odstranění vlasů, chlupů, prachu, virů, bakterií, alergenů, a také jedovatých látek ze vzduchu, jako je formaldehyd, benzen, čpavek nebo nikotin. Čistička vzduchu Haier má velmi kompaktní rozměry a je tak snadné jí umístit do obytných místností domácnosti. Zařízení je dodáváno včetně dálkového ovladače pro snadné ovládání.

Filtr 3v1

Vstupní filtr / Zachytí větší hrubé nečistoty jako vlasy a zvířecí chlupy.

HEPA filtr / Odlučuje částice o velikosti od 0,3 μ (mikron), odlučuje prachové částice kouř, alergeny a to s účinností 99,97 %.

Filtr s aktivním uhlíkem / Odstraňuje ze vzduchu jedovaté látky jako je formaldehyd, benzen,  čpavek, nikotin a lehké těkové látky (VOC) s 95 % účinností.

Ionizátor vzduchu

Elektronická zařízení v našich domácnostech generují pozitivní ionty, které se často nazývají jako elektro smog, tyto ionty přitahují prachové částice, bakterie, viry, roztoče a spory plísní. Ionizátor generuje opačné negativní ionty, které neutralizují náboj pozitivně nabitých iontů. Díky tomu znečišťující látky / pevné částice sedimentují na zem a snižuje se tak riziko pro naše zdraví. Běžným úklidem se potom takovýchto částic zbavíme. Díky ionizátoru zabraňujeme nebo snižujeme riziko vzniku alergií a problémům s nemocemi dýchacích cest.

Cena čističky vzduchu : 12.499,- včetně DPH

Můžeme nabídnout i cenově dostupnější alternativy čističek od renomovaných výrobců. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

METEOSTANICE ZDARMA !!!