Klimatizace, tepelná čerpadla, instalace a servis z Ústí nad Labem

Po-Pá: 08:00 - 17:00

24h Servis pohotovost

Zajištění oprav

Záruční i pozáruční servis

Zavolejte dnes 725 475 604

Pražská 131/148, Ústí n/L

Služby

Co vše firma NOVOKLIMA instaluje..

Vyberte si, zda chcete více informací o klimatizaci, solárních systémech, tepelných čerpadlech nebo vzduchotechnice. Nabídku jsme také rozšířili o podlahové topení, elektrické kotle, bojlery a kotle na tuhá paliva.

A/C Instalation

Klimatizace

Klimatizace je obecně vnímána jako zařízení, které nám v horkých dnech zajišťuje chladnější prostředí.

ZJISTIT VÍCE
A/C Installation

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo,klimatizace,funguje podobně jako chladnička, která odebírá teplo (chladí) potravinám a odvedené teplo vyvádí do zadní části lednice na výparník, kde topí.

ZJISTIT VÍCE
elektricke_kotle

Elektrické kotle

Při výběru nejvhodnějšího výrobku je třeba zvážit několik faktorů jako jsou například náklady na provoz, výhřevnost či jeho samotná cena.

ZJISTIT VÍCE
kotle_na_tuha_paliva

Kotle na tuhá paliva

Kotle na tuhá paliva představují klasický způsob topení a díky nízkým cenám paliv do těchto kotlů jsou stále velice oblíbené a rozšířené.

ZJISTIT VÍCE
podlahove topeni 2

Podlahové topení

Podlahové topení - vytápění patří v poslední době k nejvíce oblíbenému z důvodů praktičnosti a designu. Díky podlahovému vytápění má naše tělo pocit tepla i když je vzduch v mísnosti relativně ještě chladný,

ZJISTIT VÍCE
solarni_systemy_2

Fotovoltaika

Fotovoltaické systémy slouží pro ohřev teplé vody nebo k vytápění. Fotoviltaické systémy, jak název napovídá pracují pomocí sluneční energie, kterou získávají díky solárnímu panelu zabudovanému převážně na střechách nemovitostí.

ZJISTIT VÍCE
HVAC

Vzduchotechnika

Moderní trend v úspoře energií, kdy se všechno izoluje a utěsňuje, přináší nutnost sofistikované výměny vzduchu. Systém vzduchotechniky umožňuje žádoucí cirkulaci vzduchu a zároveň eliminaci tepelných ztrát rekuperací odpadního tepla.

ZJISTIT VÍCE
ohrivace_vody_bojlery

Bojlery

Ohřívače vody - bojlery slouží k ohřevu studené vody v zásobníků nebo při průtoku. V naší nabídce najdete ohřívače: elektrické, plynové, kombinované, ne přímotopné, na tuhá paliva a solární systémy.

ZJISTIT VÍCE